Mutlu Müşteri

Farklı beklentilere farklı çözümler düşüncesi ile bankacılık faaliyetlerimizi yürütürken, siz değerli müşterilerimizden gelecek her türlü istek, öneri ve şikayetleri titizlikle değerlendirmekteyiz.

Bu kapsamda müşterilerimizin, paydaşlarımızın düşüncelerine yaklaşımımızı ifade eden politikamızı, vizyonumuzu ve misyonumuzu oluşturduk.

Vizyonumuz:

Hizmet kalitemiz, gelişmiş teknolojimiz, nitelikli iş gücümüz ile müşterilerimize çözüm noktası olmak ve yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak.

Misyonumuz:

Katılım Bankacılığı prensipleri çerçevesinde;

  • Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak,
  • Hızlı, güvenilir, yenilikçi ve kaliteli hizmet anlayışı ile,
  • Bankamıza yetişmiş nitelikli iş gücü sağlayarak,

Karlılığa doğrudan katkı sağlayan faaliyetlerimizle, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve ortaklarımıza kattığımız değeri sürekli arttırmak.

Politikamız:

Üst yönetimin liderliği ve sorumluluğunda, müşterilerimizden, paydaşlarımızdan gelen her bir talep, şikâyet, istek ve öneriyi;

  • Uymakla yükümlü olduğumuz yasal mevzuat, bankacılık etik ilkeleri ve bankamız kurallarına göre,
  • Objektif ve müşteri mahremiyetine riayet ederek,
  • Taahhüt ettiğimiz süreler içerisinde değerlendirir, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunarız.

Müşterilerimizin sesini yansıtan her bir talep, şikâyet, istek ve öneriyi; ürün ve hizmetlerimizin, organizasyonumuzun, alt yapımızın ve yönetim kalitemizin geliştirilmesi için birer fırsat olarak görür, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini “farklı beklentilere farklı çözümler” yaklaşımıyla karşılarız.

Nitelikli personelimiz, yenilikçi hizmet ve teknolojimizle çağın gerekliliklerini yerine getiren çağrı merkezi hizmet anlayışını sunmak için tüm gücümüzle çalışırız.

İçinde bulunduğumuz topluma duyarlı bir çağrı merkezi olarak;

Toplumumuzun ekonomik, çevresel, kültürel, sosyal gelişmesine destek olmak adına sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederiz.

Sorularınız ve bankacılık işlemleriniz için 0850 222 4 888 no'lu Alo Asya'dan , şikayetleriniz için 444 27 92 no'lu Mutlu Müşteri Hattı'ndan bize ulaşabilirsiniz.

Düşüncelerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Son gezilen sayfalar
Bağlantılar